-
-

CFC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Olsztynie została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 3 sierpnia 2012 roku. Jej wspólnikami zostało pięciu lokalnych przedsiębiorców, którzy byli właścicielami lokalnych (działających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego) sieci telewizji kablowych. Celem powołania przedsiębiorstwa było stworzenie „centrum usług wspólnych”, które obsługiwałoby poszczególne firmy wspólników.

 

Przedmiot działalność spółki jest dość szeroki. Jest to między innymi:

- rozprowadzanie i rozpowszechnianie programów radiofonicznych i telewizyjnych we własnej sieci telekomunikacyjnej,

- transmisja danych świadczona z wykorzystaniem sieci telekomunikacyjnych innego operatora,

- dostarczania udogodnień towarzyszących w rodzaju interfejsów programów aplikacyjnych.

 

Głównym celem istnienia przedsiębiorstwa jest „produkcja” i dostarczanie kompletnego sygnału telewizyjnego operatorom kablowy, ten zaś jest dalej transmitowany do klientów indywidualnych. Celem uzupełniającym jest pośredniczenie w ruchu internetowym.

 

Naszym partnerem technologicznym jest MSI Telekom

 

Nasza centralna stacja czołowa zlokalizowana jest w Braniewie. Tam wytwarzany jest kompletny sygnał telewizji cyfrowej (QAM/IP, EPG, OTA, MUX, Conax). Poprzez redundantne łącza 1 G możemy go dostarczyć w dowolny punkt Polski. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się ok. 140 programów telewizyjnych w technologii SD i HD.

 

Ponadto dostarczamy hurtowy internet oraz zapewniamy dostęp do centrali telefonicznej VOiP, która posiada punkt styku z kilkoma operatorami hurtowymi (Exatel, Telekomunikacja Kolejowa, Lovo, 3S).

internet dla firmy Olsztyn

 

Nasza oferta to nie tylko czysta technika. Jeżeli dopiero wkraczasz w telekomunikacyjny biznes, chętnie udzielimy Ci wsparcia w dziedzinie doradztwa prawnego i marketingowego. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, UKE, prawa autorskie, nadawcy programów – jeżeli w tych instytucjach i obszarach czujesz się niepewnie, możesz na nas liczyć.

 

CFC realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pod nazwą:

Wyposażenie w sprzęt diagnostyczno – pomiarowy działu B + R firmy CFC Sp. z o.o. Sp. k.

 

- - - - - - - - - -